O nas

about01

 

MAX Energy Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem energetycznym stawiającym sobie za cel zrozumienie i spełnienie potrzeb Klientów w całym obszarze związanym gospodarką energetyczną każdej firmy.

 

 

MAX Energy Sp. z o.o. to największy broker w północno-wschodniej Polsce zajmujący się energetyką. Na rynku jesteśmy od 2013 roku. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa i sukcesywnie powiększamy portfolio usług, dostawców i produktów, które mamy w swojej ofercie.

Specjalizujemy się w takich obszarach jak:

Sprzedaż energii elektrycznej.

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej dla klientów biznesowych. Obsługujemy punkty poboru energii elektrycznej w taryfach Bxx i Cxx.

  • Współpracujemy z kilkunastoma sprzedawcami energii elektrycznej, którzy posiadają koncesję na obrót energią elektryczną wydana przez Urząd Regulacji Energetyki,
  • Dzięki temu mamy ofertę dopasowaną dla każdego klienta, niezależnie od rodzaju działalności i profilu odbioru

Sprzedaż gazu ziemnego

Gaz ziemny wykorzystywany jest przez firmy na potrzeby procesów produkcji i na cele grzewcze (opałowe). Nasza oferta skierowana jest do sektora MSP, odbierającego paliwo gazowe w taryfach od W-4 do W-8 (zgodnie z zadeklarowaną mocą maksymalną przyłącza gazowego). W swoim portfolio mamy kilku sprzedawców, którzy obsługują firmy przyłączone do sieci Polskiej Spółki Gazownictwa (narodowego operatora sieci gazowej w Polsce).

Odkup energii ze źródeł odnawialnych (OZE)

W związku z dużym zainteresowaniem na rynku i dynamicznym rozwojem niedużych źródeł wytwórczych, nawiązaliśmy współpracę z firmami, które odkupują od naszych klientów, produkowaną przez nich energię elektryczną. W naszym portfolio znaleźli się klienci produkujący przede wszystkim energię z instalacji fotowoltaicznych i biogazowni. Jesteśmy zainteresowani współpracą nawet z najmniejszymi klientami, którzy mają instalacje produkcyjne o mocy poniżej 10 kW.

Sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych

Naszym klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania, wykorzystujące komponenty z najwyższej półki. Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym - od projektu instalacji fotowoltaicznej i doboru sprzętu, poprzez wykonanie instalacji fotowoltaicznej, aż do podpisania umowy ze spółką obrotu, która zapewni bilansowanie energii elektrycznej lub jej odkup. Realizujemy inwestycje każdej wielkości - od niewielkich o mocy kilku kWp do dużych farm fotowoltaicznych.

Organizacja przetargów i zapytań ofertowych na zakup energii elektrycznej

W związku z tym, że dosyć dużą grupę naszych klientów stanowią jednostki samorządowe (urzędy miast, gmin, szkoły, przedszkola, zakłady gospodarki komunalnej) i jednostki administracji publicznej, zaczęliśmy dostosowywać nasze usługi do ich potrzeb:

  • Organizujemy przetargi i zapytania ofertowe na zakup energii elektrycznej i gazu ziemnego,
  • Występujemy jako konsultanci w trakcie wyłaniania dostawców oświetlenia ulicznego i fotowoltaiki,
  • Tworzymy wszelką niezbędną dokumentację ,
  • Uczestniczymy w negocjacjach z dostawcami.