Pracownicy

 

Zbigniew Kondraciuk

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Białystok

Tel. 530 442 020

e-mail: z.kondraciuk@max-energy.pl

 

 

Robert Mistewicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Siedlce

Tel. 570 580 052

e-mail: r.mistewicz@max-energy.pl

 

 

Grzegorz Gancewski

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Olsztyn

Tel. 570 580 053

e-mail: g.gancewski@max-energy.pl

 

 

Damian Orzechowski

Doradca Biznesowy – Grajewo

Tel. 570 580 048

e-mail: d.orzechowski@max-energy.pl

 

 

 

Lidia Dyga

Doradca Biznesowy – Olsztyn

Tel. 690 910 922

e-mail: l.dyga@max-energy.pl

 

 

 

Marcin Rokicki

Doradca Biznesowy – Białystok

Tel. 690 910 925

e-mail: m.rokicki@max-energy.pl

 

 

 

Radosław Przyborowski

Doradca Biznesowy – Suwałki

Tel. 502 764 520

e-mail: r.przyborowski@max-energy.pl

 

 

 

Janusz Dmitruk

Doradca Biznesowy – Mońki

Tel. 502 649 818

e-mail: j.dmitruk@max-energy.pl

 

 

 

Sławomir Musiałkiewicz

Doradca Biznesowy – Ełk

Tel. 577 517 519

e-mail: s.musialkiewicz@max-energy.pl

 

 

 

 

 

Justyna Szostak

Kierownik Biura Administracji Sprzedaży

Tel. 664 448 000

e-mail: j.szostak@max-energy.pl

 

Magdalena Popławska

Starszy Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Tel. 518 747 838

e-mail: m.poplawska@max-energy.pl

 

Anna Gąsowska

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Tel. 575 600 444

e-mail: a.gasowska@max-energy.pl

 

 

 

Konrad Abramowicz

Prezes Zarządu

Tel. 602 483 161

e-mail: k.abramowicz@max-energy.pl

Cezary Sadowski

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci  Sprzedaży

Tel. 601 209 098

e-mail: c.sadowski@max-energy.pl

Piotr Romaniuk

Dyrektor Handlowy

Tel. 507 113 351

e-mail: p.romaniuk@max-energy.pl