loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
28 lip, 2022
Posted by amencel
0 comment

Problemy z prawem energetycznym?

Masz problemy z prawem energetycznym? – zwróć się do MAX ENERGY!

Od 2013 roku działamy jako broker w północno-wschodniej Polsce zajmujący się energetyką ⚡

Współpracujemy z czołowymi partnerami, śledzimy zmiany na rynku energii, aby móc zaproponować maxymalne oszczędności 💰

W naszej ofercie znajduje się ⤵ 

– sprzedaż energii elektrycznej
– sprzedaż gazu ziemnego
– odkup energii ze źródeł odnawialnych (OZE)
– sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych
– organizacja przetargów i zapytań ofertowych na zakup energii elektrycznej
– sprzedaż stacji ładowania do samochodów elektrycznych

Naszym głównym zadaniem jest jak najlepsze rozeznanie rynku oraz pomoc w znalezieniu oferty, która odpowiada bieżącym potrzebom danego klienta.

W związku ze stale rozwijającym i zmieniającym się rynkiem energetycznym, a także z coraz powszechniejszym dążeniem do optymalizacji kosztów związanych z poborem energii rola jaką pełni broker energetyczny zaczyna być coraz istotniejsza.

Tańszy prąd dla przedsiębiorców możliwy jest do uzyskania dzięki precyzyjnym wskazówkom naszych doświadczonych oraz profesjonalnych doradców.
Bardzo zależy nam, żeby nasz zakres usług i produktów spełniał wszystkie wymogi klientów.

Analiza rynku dostawców energii to zajęcie czasochłonne i wymagające doświadczenia a także bycia na bieżąco z dynamiczną sytuacją w tym obszarze. Z tego powodu wybór odpowiedniej osoby do tego zadania jest niezwykle istotną kwestią.

Dla nas liczy się profesjonalizm, rozwój i współpraca.
Jesteśmy zespołem, dla którego ważne są nie tylko efekty, ale też satysfakcja z realizacji założonych celów.

W ciągu ostatnich lat działalności osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z coraz większą liczbą sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Płacisz wysokie rachunki za energię?
Masz obawy przed zmianą dostawcy energii?
Uważasz, że rynek energii jest skomplikowany?
Chcesz sprawdzić jak zmniejszyć koszty energii?
Interesuje Cię temat alternatywnych źródeł energii?
Potrzebujesz badań, analizy kompensacji mocy biernej?

Problemy z prawem energetycznym? Pomożemy!

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu. ⚡💪

Służymy pomocą 🤝

Zadzwoń 📞 856 671 300

Napisz 📩 marketing@max-energy.pl

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.