loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
10 cze, 2024
Posted by Joanna
0 comment

Program Poleceń Max Energy stworzony z myślą o naszych Klientach – już wystartował!

Program poleceń

Już jest - nasz autorski Program Poleceń

Szanowni Klienci,

Nasze prace nad Programem Poleceń stworzonym z myślą o naszych Klientach i Państwa znajomych, zostały zakończone. 👏

Sztab ludzi, którzy pracowali nad każdym detalem, dołożył wszelkich starań, aby Program był intuicyjny w obsłudze.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców. Państwo, jako nasi Klienci posiadacie znajomych, którzy być może nie wiedzą o naszym istnieniu. A to przekłada się na brak możliwości zaoszczędzenia, czasami bardzo dużych pieniędzy w skali roku, przez Państwa znajomych.

 

Jak to będzie wyglądało?

Otwieramy się na pomoc dla wszystkich. Działanie Programu jest bardzo proste.

⚡️Pierwszy krok –  Wiesz, że Twój znajomy narzeka na rosnące ceny energii? Wiesz, że ma bardzo duże rachunki w swoim przedsiębiorstwie za energię? Wbrew pozorom, to dobrze – będziemy w stanie mu pomóc. Zastanów się ilu masz takich znajomych, którym mógłbyś pomóc i przejdź śmiało do kolejnego kroku.

⚡️Drugi krok – Zarejestruj się w naszym Programie i zaakceptuj Regulamin.

⚡️Trzeci krok – Zapoznaj się z tym, co przygotowaliśmy jako grupa Max Energy. Zakładka „strefa Edu” odkryje wszystkie tajniki.

⚡️Czwarty krok – No i nareszcie! Polecaj nam swoich znajomych. Jeśli wiesz, że narzekają na rosnące ceny i chciałbyś im pomóc – zostaw nam kontakt do nich. Nasi handlowcy będą wiedzieli co z tym zrobić.

⚡️Piąty krok – Jeśli Twój znajomy przedsiębiorca, zdecyduje się na współpracę z nami – to za polecenie otrzymujesz punkty. Punktacja przyznawana jest w zależności od tego, jaka jest skala zużycia energii przez Twojego znajomego. Im większy biznes nam polecisz – tym większą nagrodę otrzymasz. Stan swojego licznika zawsze widzisz na bieżąco.

⚡️Szósty krok – Wymieniaj zgromadzone punkty na nagrody. W zakładce „sklep” będziesz miał różnego rodzaju vouchery do wyboru. Co ważne, nasz sklep z voucherami będzie stale się powiększał.

Serdecznie zapraszamy do tej wspólnej drogi. 

Link do Programu Poleceń

Polecaj – Zarabiaj – Pomagaj! 

Link do strony: https://maxenergy.polecamznajomego.pl

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń.

Służymy pomocą 

☎️Telefon do Doradcy  +48 601 209 098
☎️Telefon do biura Max-Energy  +48 856 671 300

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.