loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
19 wrz, 2022
Posted by amencel
0 comment

ZASTRZYK ENERGII DLA DOJLID – MAX ENERGY NOWYM SPONSOREM KLUBU!

ZASTRZYK

Z radością informujemy, że firma – Max Energy dołączyła do grona sponsorów klubu UKS Dojlidy Białystok. Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok zajmuje się Superligą tenisa stołowego, szkoleniem dzieci oraz dostarczaniem rozgrywki dla amatorów.

UKS Dojlidy to zdecydowanie najlepszy klub tenisa stołowego w województwie podlaskim i jeden z najlepszych w Polsce. Klub posiada 4 drużyny ligowe: Superliga, Ekstraklasa Kobiet, 2 liga mężczyzn i 2 liga kobiet, zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży oraz prowadzi treningi dla amatorów.

Cieszymy się, mogąc wspierać lokalne działalności – tym bardziej te związane ze sportem.

To profesjonalny klub zarówno dla zawodowców jak i amatorów.

W zamian za finansowe wsparcie klubu, Max Energy otrzyma pakiet reklamowy, w skład którego wchodzą:
– ekspozycja logo firmy na stronie klubu
– ekspozycja logo firmy na wszelkich materiałach promocyjnych klubu
– ekspozycja logo firmy na banerze 3x3m na meczach Lotto Superligi
– ekspozycja nazwy firmy wśród listy sponsorów pod postami na mediach społecznościowych

Jak donosi menadżer klubu Piotr Anchim, Max Energy nie jest jedynym nowym sponsorem, który zasili ich szeregi. W niedalekiej przyszłości światło dzienne ujrzą kolejne wiadomości o poszerzeniu grona firm wspierających Dojlidy. Wśród nich będzie coś naprawdę wyjątkowego – według doniesień do Klubu napływa „gruba ryba”.

Dziękujemy za możliwość wsparcia klubu. ⚡💪

Z dumą wspieramy lokalne działalności! 🤝

Zachęcamy do śledzenia strony i mediów społecznościowych – UKS Dojlidy Białystok.

www.uksdojlidy.pl

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń.

📞 856 671 300

📩 marketing@max-energy.pl

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.