loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
30 cze, 2022
Posted by amencel
0 comment

Max Energy – broker energetyczny

W związku ze stale rozwijającym i zmieniającym się rynkiem energetycznym, a także z coraz powszechniejszym dążeniem do optymalizacji kosztów związanych z poborem energii rola jaką pełni broker energetyczny zaczyna być coraz istotniejsza.

MAX Energy Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem energetycznym stawiającym sobie za cel zrozumienie i spełnienie potrzeb Klientów w całym obszarze związanym z gospodarką energetyczną każdej firmy.

Jesteśmy największym brokerem w północno-wschodniej Polsce zajmującym się sprzedażą energii elektrycznej, gazu ziemnego i fotowoltaiki oraz wszystkimi zagadnieniami technicznymi związanymi z gospodarką energetyczną każdej firmy.

Pośredniczymy w odkupie wyprodukowanej energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych i biogazowni. Organizujemy przetargi i zapytania ofertowe na zakup energii elektrycznej i gazu ziemnego. Posiadamy również w ofercie stacje do ładowania samochodów elektrycznych. 

Przede wszystkim staramy się doradzać klientom jak ograniczać koszty przy zakupie energii elektrycznej.

Max Energy – broker energetyczny

Na rynku jesteśmy od 2013 roku. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa i sukcesywnie powiększamy portfolio usług, dostawców i produktów, które mamy w swojej ofercie.

W ciągu ostatnich lat działalności osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z coraz większą liczbą sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego.

Tańszy prąd dla przedsiębiorców możliwy jest do uzyskania dzięki precyzyjnym wskazówkom naszych doświadczonych oraz profesjonalnych doradców.
Bardzo zależy nam, żeby nasz zakres usług i produktów spełniał wszystkie wymogi klientów.
Naszym głównym zadaniem jest jak najlepsze rozeznanie rynku oraz pomoc w znalezieniu oferty, która odpowiada bieżącym potrzebom danego klienta.

Analiza rynku dostawców energii to zajęcie czasochłonne i wymagające doświadczenia a także bycia na bieżąco z dynamiczną sytuacją w tym obszarze. Z tego powodu wybór odpowiedniej osoby do tego zadania jest niezwykle istotną kwestią.

Dla nas liczy się profesjonalizm, rozwój i współpraca.
Jesteśmy zespołem, dla którego ważne są nie tylko efekty, ale też satysfakcja z realizacji założonych celów.

Współpracujemy z czołowymi partnerami, śledzimy zmiany na rynku energii, aby móc zaproponować maxymalne oszczędności.💰

Płacisz wysokie rachunki za energię?
Masz obawy przed zmianą dostawcy energii?
Uważasz, że rynek energii jest skomplikowany?
Chcesz sprawdzić jak zmniejszyć koszty energii?
Interesuje Cię temat alternatywnych źródeł energii?
Potrzebujesz badań, analizy kompensacji mocy biernej?

Oszczędności to nasza specjalność 💪

Z nami to możliwe! ⚡

Masz pytanie? Napisz do nas.
Służymy pomocą 🤝

📞 856 671 300
📩 marketing@max-energy.pl

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.