loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
17 mar, 2022
Posted by amencel
0 comment

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Aktualnie poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (praca na terenie województwa mazowieckiego)

Kandydatowi oferujemy:
– współpracę na podstawie kontraktu B2B, umowy agencyjnej lub umowy zlecenia (bardzo atrakcyjny system prowizyjny)
– nie oferujemy umowy o pracę
– bogaty pakiet szkoleń
– narzędzia niezbędne do efektywnej pracy – telefon, laptop, samochód
– benefity
– dla najlepszych – szybką ścieżkę awansu

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
– doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub gazu ziemnego dla klientów biznesowych będzie dodatkowym autem
– znajomość lokalnego rynku biznesowego
– wysoka motywacja i zaangażowanie
– silna osobowość i wysokie zdolności interpersonalne
– wykształcenie minimum średnie
– prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków po zatrudnieniu:
– pozyskiwanie klientów z segmentu średnich przedsiębiorstw
– doradztwo biznesowe w zakresie doboru dostawcy energii elektrycznej i gazu ziemnego, taryf dystrybucyjnych, kompensacji mocy biernej i pozostałych zagadnień elektroenergetycznych
– sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz instalacji fotowoltaicznych
– wynajem instalacji fotowoltaicznych
– sprzedaż energii z OZE (cPPA)
– rozwijanie bazy klientów w podległym regionie
– bieżące raportowanie działań sprzedażowych
– praca o charakterze mobilnym, obejmująca swoim zasięgiem region zamieszkania

Jeśli jesteś liderem, lubisz wyzwania, lubisz spotykać nowych ludzi, tworzyć coś od podstaw – to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-energy.pl

 

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.