loading
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Max Energy Sp. z o.o. Produkcyjna 92B, 15-680 Białystok
Pn.-Pt. 08:00 - 16:00
Post Image
18 paź, 2023
Posted by amencel
0 comment

Stacje ładowania elektryków przy sklepach Polomarket

Sklepy Polomarket wprowadzają swoim klientom nową usługę – ładowanie pojazdów elektrycznych. Stacje mają się pojawić przy pierwszych 30 obiektach na terenie Polski. Model biznesowy operatora stacji pozwala na zlokalizowanie ich również w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu EV.

ChargeEuropa odpowiedzialnym za budowę punktów ładowania

W celu zapewnienia swoim klientom łatwiejszego dostępu do stacji ładowania, Polomarket nawiązał współpracę z ChargeEuropa. Jest to europejski operator sieci ładowania pojazdów elektrycznych, który współpracuje z markami, udostępnia stacje stanowiąc nośnik reklamy dla reklamodawców. Misją spółki jest wypełnienie przestrzeni między sektorem handlu a transportem. Współpraca obu firm jest jednym z etapów realizacji założonego planu. Zadaniem ChargeEuropa będzie budowa 30 pierwszych punktów ładowania.

„Koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom jak największej wygody – dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z ChargeEuropa, dzięki której część naszych sklepów będzie mogła już niedługo zaoferować odwiedzającym łatwe i niezawodne ładowanie pojazdów elektrycznych” – informuje Katarzyna Szeligowska (Kierownik ds. komercjalizacji, Zarządca Nieruchomości w Polomarket).

Stacje ładowania zlokalizowane przy sklepach Polomarket na ternie całej Polski

Grupa Polomarket dysponuje siecią 280 sklepów. Stacje ładowania zostaną wybudowane przy obiektach zlokalizowanych w miejscowościach: Szarzewo, Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz (ulice Nad Torem i Zagłoby), Dziwnów, Ełk, Gdańsk (ulice Kadmowa i Spacerowa), Grudziądz, Janikowo, Kętrzyn, Kołobrzeg, Kosakowo, Koszalin (ulice Bukowa i Żytnia), Łeba, Mielno, Niemcz, Osielsko, Pruszcz Gdański, Reda, Reszel, Rewal, Sępolno, Solec Kujawski,  Stegna, Świnoujście, Szczecin, Tuchola, Ustronie, Władysławowo.

Stacje ładowania dodatkową formą reklamy

„Nasza sieć stacji ładowania aut elektrycznych z cyfrową reklamą zewnętrzną (DOOH/EV) generuje dodatkowe przychody dla sklepów spożywczych, ale przede wszystkim zapewnia dostęp do łatwego i czystego ładowania pojazdów elektrycznych w miejscach, w których ludzie już spędzają czas realizując zakupy” – wyjaśnia CEO ChargeEuropa Matt Tymowski.

ChargeEuropa stosuje estetyczne i minimalistyczne stacje ładowania umieszczając je przy głównych wejściach do sklepów. Fakt ten w połączeniu z wykorzystaniem 65-calowych dotykowych ekranów stanowi nieoceniony środek przekazu informacji klientom Polomarketu.

Dzięki ekranom, które wbudowaliśmy w nasze stacje, jesteśmy w stanie rozwijać naszą sieć również w lokalizacjach, w których nie ma jeszcze znaczącej obecności pojazdów elektrycznych.Nasz model biznesowy pozwala nam instalować ładowarki w miejscach, w których inni operatorzy po prostu nie mogą tego zrobić, jeśli ich jedyne źródło przychodów opiera się o wskaźnik adopcji pojazdów elektrycznych – wyjaśnia Mikołaj Moszyński, Business Development Manager w ChargeEuropa.

Polomarket posiadaczem 280 sklepów

Grupa Polomarket rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku z liczbą 27 sklepów. Obecnie jest największą polską siecią supermarketów. W skład wchodzą spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczno-zakupowa posiadająca trzy centra logistyczne. Dziś grupa dysponuje 280 nowoczesnymi placówkami na ternie całej Polski. Obrót netto wynosi powyżej 3 mld zł rocznie. Sklepy sieci Polomarket odwiedza miesięcznie prawie 9 mln klientów.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń.

Służymy pomocą 🤝

📞 856 671 300

MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt pn. „Specjalistyczna usługa doradcza w zakresie przygotowania specyfikacji procesów" w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20 Numer wniosku o dofinansowanie realizacji projektu: RPPD.01.04.01-20-2502/20 Celem projektu jest rozwój i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ poprzez skorzystanie z profesjonalnej usługi doradczej o charakterze prorozwojowym, która polega na przygotowaniu specyfikacji procesów. Wynikiem doradztwa jest opracowanie nowej, innowacyjnej usługi informatycznej dostosowanej do profilu i aktualnych potrzeb firmy. Poprzez przeprowadzenie profesjonalnego doradztwa i wdrożenie strategii procesowych firma uzyska szanse na zwiększenie udziału w rynku, otwarcie nowych oddziałów, a co za ty idzie wzrost zatrudnienia, zysku i rentowności przedsiębiorstwa Końcowym efektem będzie rozwój firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 47 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 39 950,00 PLN.
MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt ” Opracowanie kompleksowej strategii marketingowej online (SEO/SEM) w oparciu analitykę internetową i Data Driven wraz z nadzorem przy wdrożeniu usługi.” w ramach: Poddziałanie 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa Typ projektu 1 A. Usługi doradcze o specjalistycznym charakterze na rzecz podlaskich MŚP (model popytowy) Numer naboru: RPPD.01.04.01-IZ.00-20-002/20, Nr umowy: UDA-RPPD.01.04.01-20-2501/20-00 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa MAX ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, poprzez skorzystanie z usługi prorozwojowej dotyczącej opracowania i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej online. Firma Max Energy Sp. z o.o. dzięki projektowi uzyska szanse na wzrost udziału w rynku i ekspansję na inne województwa, poprawę wizerunku, zdobycie przewagi konkurencyjnej i rozpoznawalności, a co za tym idzie - wzrost rentowności przedsiębiorstwa. Wartość kosztów kwalifikowalnych wynosi: 45 000,00 PLN. Wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi: 38 250,00 PLN.